

A 2 faktoros appból töröltem a fiókhoz tartozó tokent, ami még működött is volna, ha előbb a paypalon belül iktatom ki a 2FA-t. Őszintén nem tudom, hogy gondoltam
, nem igazán voltam magamnál akkor.
Semmi gond, felhívom a supportot, ahol élő emberhez nem kapcsoltak, de megköszönték a hívásomat, és forduljak a chatbotjukhoz. A chatbotnak megírom, mi újság, az meg konstatálja, hogy hát igen, ezt jól elbasztam, forduljak a telefonos supporthoz.

Belépéskor, amikor be kéne írnom a számsort, semmilyen más alternatívát nem ajánl fel a belépéshez. Van alatta egy having trouble...? link, ami egyik eszközön, appban, böngészőben sem működik. A fórumokban egyelőre nem találtam releváns megoldást. Igen, tudom, hogy elbasztam
, de azért légyszi valakinek valami ötlet..?„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
