28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Jelenleg 2 gyerek mellett úgy néz ki, hogy egy kommentet fél nap alatt írok meg, mert minden mondatnál valami történik

Természetesen értékelem Aribeth hozzászólását, és bár most az időm se engedi, de amúgy is tényleg tökre nem érdekelnek a transzok. Teljesen jogos, hogy J.K. Rowling felhozása nem volt jó ötlet, hisz igazából nem tudom mit csinál, csak redditen látom, hogy sírnak miatta. Viszont nem tudom, akkor ott a Lostprophets, amit még néha mindig hallgatok, pedig az énekes kisbabákkal szexelt vagy mi, szerencsére mostanában leszúrták a böriben. Vagy tankcsapdát, annak ellenére amit lenyomtak a partizánban (persze csak régi számokat).

Na mindenesetre visszakanyarodva az eredeti témára, ott is igen kusza a gondolatom, de igazából a 10 nézős hírről felmerül bennem, hogy vajon LM és Meklén vajon még mindig szeretik-e Ákost, ha nem akkor pedig csak belátták, hogy full szar a zenéje, vagy azért mert totál vállalhatatlan ember De igazából erre nem várok választ, csak kósza gondolat. Kevés alvás, kevés agysejt maradt.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat