28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

SMBX-fan
SMBX-fan [2679]
Jordan B. Peterson esetében mondjuk azért nálam ott lebeg az, hogy ha az ő volt követőiből és Andrew Tate volt (esetleg jelenlegi) követőiből csinálnánk egy Venn-diagramot, akkor a metszetben több lenne, mint az unió metszeten kívül eső részében.
Azt elhiszem hogy ő neki nem ez volt a szándéka, de amivé utána elfajult az a közeg ami folyamatosan idézgette 2017 környékén az eléggé érdekes...

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

MattMatthew
MattMatthew [11913]
Online diskurzusok szokásos motívumaként mindenről beszélünk ami nem lényeges.
Pedig Ákos korát megelőző ember. AI előtt tudott olyat, hogy olyan mintha zene lenne de csak hangok és olyan mintha mondanivaló lenne de csak szöveg.
Tankcsapda vs Marciról lemaradtam, be kell pótolnom!

Csak így véleményváltozás kapcsán, hogy még egy triggerelő nevet bedobjak: Jordan Peterson volt nekem olyan, hogy a korábbi munkáit, előadásait szerettem, amiket még első hírverésekkor tett ki. Könyve is jó volt amit olvastam belőle. De mára már teljesen szétesett. Belelovalta magát ebbe az osztály micsodába, ahogy a Gyalog Galopp mondaná...

Man literally too angry to die

david139
david139 [18716]
Jelenleg 2 gyerek mellett úgy néz ki, hogy egy kommentet fél nap alatt írok meg, mert minden mondatnál valami történik

Természetesen értékelem Aribeth hozzászólását, és bár most az időm se engedi, de amúgy is tényleg tökre nem érdekelnek a transzok. Teljesen jogos, hogy J.K. Rowling felhozása nem volt jó ötlet, hisz igazából nem tudom mit csinál, csak redditen látom, hogy sírnak miatta. Viszont nem tudom, akkor ott a Lostprophets, amit még néha mindig hallgatok, pedig az énekes kisbabákkal szexelt vagy mi, szerencsére mostanában leszúrták a böriben. Vagy tankcsapdát, annak ellenére amit lenyomtak a partizánban (persze csak régi számokat).

Na mindenesetre visszakanyarodva az eredeti témára, ott is igen kusza a gondolatom, de igazából a 10 nézős hírről felmerül bennem, hogy vajon LM és Meklén vajon még mindig szeretik-e Ákost, ha nem akkor pedig csak belátták, hogy full szar a zenéje, vagy azért mert totál vállalhatatlan ember De igazából erre nem várok választ, csak kósza gondolat. Kevés alvás, kevés agysejt maradt.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat