28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11913]
Valami értékhatár fölött a Valve küld nagy doboz csokit a fejlesztőknek. Lehet vásárlóknál is bevezetik majd shadowguard kedvéért!
Bezzeg én csak svédeket támogatok: Helldivers, Darktide és most ARC Raiders.

@david Ez annyira rossz, hogy muszáj csápolni rá!

Man literally too angry to die

gothmog
gothmog [5162]
Szerintem neked külön díjat fognak alapítani a Steam-en, gyémánt fokozatú mecénás vagy valamilyen hasonló elnevezéssel...

Endure. In enduring, grow strong.

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Idén tényleg nagyot mentem Az különösen tetszik, hogy a Steam mediánhoz képest milyen kiugró számokat értem el. Viszont megvan a cél, jövőre meg kell legyen a 100 játék

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

jawsika
jawsika [4149]
Kijött a Steam Visszatekintés. Shadowguard idén is minden ismerősömet kenterbe verte, talán összesítve is. És milyen jó ízléssel!

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Vissza

Fórumszabályzat