De amúgy jah. Reggel keltettek ügyeletben, rápislogtam full kómásan a gépem indulása közben a privát telefonomra, és az első dolog, amit látok redditen, "Az USA megtámadta Venezuelát", mondom mi a picsa. Konkrétan egy pillanatra megzavarodtam, hogy tuti még álmodok.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
