Meg ugyan nem a grafikától függ a játék milyensége, de érthetetlen, miért csinálnak még mindig ilyen Terminator 2D játékot is nosztalgia címszó alatt fosadék grafikával, miközben egy átlag mobil is tudná futtatni fullHD-ben.
Klímakatasztrófa meg ugyan nem ide tartozik, de mint olyan, nem létezik. Már a '90-es években is ezzel riogattak, de a Föld évmilliós, milliárdos, igen kényes éghajlati egyensúlyának fényében időnként egy kicsit melegebb, időnként kicsit hidegebb időjárás 100-200 éves viszonylatban fing a szélben kategória.
Peace: ja, és 5 évvel ezelőtti géppel örültél, ha RT nélkül kiköhögte a géped a 30 fps-t. 5000$ szintén nem nagy összeg, egy jó bringa ára.
Dark Archon