28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

SMBX-fan
SMBX-fan [2679]
Mi a faszom történik az óceán túloldalán mostanság. Birkózzanak jegesmedvékkel, rozmárokkal és narválokkal azok akik ennyire akarják Grönlandot...

És ez olyasmi amire hát 2024. novemberében én se számítottam. A Venezuela szitu az nem lepett meg, de ez a Grönland történet ez egyáltalán nem tudom mi benne a racionalitás akár csak a saját elmondásuk szerint is, nemhogy objektíven vagy ellentétes szemszögből.

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

david139
david139 [18716]
Egy külpolitika topik azért nem lenne rossz

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat