Birkózzanak jegesmedvékkel, rozmárokkal és narválokkal azok akik ennyire akarják Grönlandot...
És ez olyasmi amire hát 2024. novemberében én se számítottam. A Venezuela szitu az nem lepett meg, de ez a Grönland történet ez egyáltalán nem tudom mi benne a racionalitás akár csak a saját elmondásuk szerint is, nemhogy objektíven vagy ellentétes szemszögből.
Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.
