"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Helyzetjelentés
Igen, a külképviseleti szavazás nagyon el volt lehetetlenítve, de szerencsére tisztán belföldön meglett a 2/3 így is. Spanyolország pedig tényleg jó hely! Ha nem indiszkrét kérdés, nejed esetén a korábbi betegség tért vissza, vagy más jellegű? Remélem, nincs olyan nagy baj és mielőbbi gyógyulást kívánok neki! Talán ez a megváltozott hazai közhangulat neki is segíteni fog!
Én se szeretem a pezsgőt, de abból mondjuk adhattál volna egy kortyot
Én "sajnos" Spanyolországban töltöttem a tavaszi szünetet lányommal, és édesanyámmal. Bár kérhettük volna a szavazást Barcelonába, egy 2*100 km-es utat harmadjára nem vállaltam volna be csak amiatt. Meg egyébként is valszeg a kutyákra húztam volna.
Nejem sajnos az egészségi állapota miatt nem tudott velünk jönni, így keserédes, de remek tavaszi nyaralásunk volt vidámparkkal, akváriummal, állatkerttel, tengerparti sétákkal és kiváló kajákkal. Már ránk fért.
Én "sajnos" Spanyolországban töltöttem a tavaszi szünetet lányommal, és édesanyámmal. Bár kérhettük volna a szavazást Barcelonába, egy 2*100 km-es utat harmadjára nem vállaltam volna be csak amiatt. Meg egyébként is valszeg a kutyákra húztam volna.
Nejem sajnos az egészségi állapota miatt nem tudott velünk jönni, így keserédes, de remek tavaszi nyaralásunk volt vidámparkkal, akváriummal, állatkerttel, tengerparti sétákkal és kiváló kajákkal. Már ránk fért.
Dark Archon
De van, de csak bejelentkezve láthatod.
Én 16+ éves Szent István pezsgőt ittam meg. Még 2009-ben kaptam, sose voltam pezsgős, azóta ott volt a polcomon, mert szép az üveg és sose tudtam, mikor bontsam meg. Nos, a tegnap este volt ez a nap és szimbolikus, hogy idősebb volt a pezsgő, mint a NER 16 éve és hát Szent István is a Nyugat felé fordulás jelképe.
Szüleimmel videohívásban voltunk, koccintottunk képernyőn át, ők is pezsgőt bontottak, öröm és bódottá.
Én 16+ éves Szent István pezsgőt ittam meg. Még 2009-ben kaptam, sose voltam pezsgős, azóta ott volt a polcomon, mert szép az üveg és sose tudtam, mikor bontsam meg. Nos, a tegnap este volt ez a nap és szimbolikus, hogy idősebb volt a pezsgő, mint a NER 16 éve és hát Szent István is a Nyugat felé fordulás jelképe.
Szüleimmel videohívásban voltunk, koccintottunk képernyőn át, ők is pezsgőt bontottak, öröm és bódottá.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Még nincs poltopik, de azt hiszem már szabad ilyen véleményt írni és azt hiszem nem vagyok egyedül azzal a véleményemmel, hogy Magyarország ma kapott egy második esélyt és az utolsó pillanatban.
Mindenkinek hatalmas köszönet, aki hozzájárult ehhez!
MP győzelmi beszéde bizakodásra ad okot, bizalommal telve remélem, hogy végleg levetjük magunkról a szervilizmust, a mutyizást és a többi, múltból hozott mintát.
Hiszem, hogy ez most a valódi rendszerváltás.
Szép estét mindenkinek!
Mindenkinek hatalmas köszönet, aki hozzájárult ehhez!
MP győzelmi beszéde bizakodásra ad okot, bizalommal telve remélem, hogy végleg levetjük magunkról a szervilizmust, a mutyizást és a többi, múltból hozott mintát.
Hiszem, hogy ez most a valódi rendszerváltás.
Szép estét mindenkinek!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]