28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Tegnap jöttünk haza Svájcból, hát tény, hogy nem olcsó, viszont minden kurva jól meg van szervezve, és hát a hegyek, tényleg gyönyörűek. Kint voltunka hoki vb-n is (sajnos kikaptunk az osztrákoktól, de egy szoros, jó meccs volt), az is teljesen jól meg volt csinálva, pedig már jó sok sporteseményen voltam a világban, szóval van összehasonlítási alapom.
Zürich, Luzern, Interlaken és a Jungfrau régió, főleg utóbbi az brutál szép.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat