Azért itt is feltörőben van a jobboldali popularista baromság. Nemsokára lesz ez a csodás szavazás, ami 10 millióban maximalizálná Svájc lakosságát, és nem egyértelmű, hogyan fog alakulni.
Természetesen a probléma valós, sok a migráncs (pl én), lakhatási válság, stb. stb., de ez egy nagyon átgondolatlan tüneti kezelés lenne ami rengeteg problémát hozna magával.
I wish I could have known about the view from halfway down