28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

Aryx
Aryx [4142]
Ja és szerk, nem tudom, miféle kijelzője van ennek, de 10 perc használat után már szabályosan égeti a szemem. De maradjunk optimisták, legalább ennyivel is kevesebbet használom.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Aryx
Aryx [4142]
Szervizben van a telefonom, ami egyrészt tök jó, komolyan - már rámfért egy kis digitális detox, kevesebb "zaj". Cserébe elő kellett bányásznom a Samsungomat, ami az elmúlt 24 órában 126x okozott már idegbajt, esküszöm, ez a telefon a pokolból jött. A legjobb, amikor próbálok belépni a main fiókjaimba, de mire betölti a hitelesítő ablakot, lejár a biztonsági időkeret. Egy életre megutáltam a márkát.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Vissza

Fórumszabályzat