Kár hogy nincsenek még képek a nagy s félelmetes Vörös hadseregről. De remélem a demóban velük lehet majd nyomulni (Remélem nem lesz olyan pálya a ruszkiknál, hogy asszondja: Don, persze a történelem alapján kell egy játékot megcsinálni, s nem lehetnek s nincsenek is a történelemben tabutémák, melyekről úgy döntünk, hogy nem beszélünk). Azért várom az oroszokat! Eddig a játék a képek alapján 10-es plusz még 3 *. ÉS lesz benne Sturmgeshutz (Rohamlöveg)?
Csak így tovább, hajrá magyarok!
(és éljen a Szent László hadosztály)
Dugjunk pulykákat a homérumba!