A Matilda (a sima pláne) nem volt nehéztank, inkább gyalogsági támogató tank. Viszonylag(!) erős páncélzattal rendelkezett, de az alaptípus csak 1 db (!!) géppuskával volt felszerelve (hát olyan Panzer 1b-s szintű tank tűzerőt tekintve). A Matilda 2-es már fel van szerelve egy gyors 2 fontos ágyúval (mennyi egy font[nem a fizetőeszköz]?), de a Luftwaffénak könnyűt prédát jelentett(meg az akkora már el-elterjedő Heinz Guderian féle Panzer 3-asoknak).
I love the Stuka! and the sturmgeshutz!
Dugjunk pulykákat a homérumba!