28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

teeb
teeb [70]
Elnézést, de ezt rám reagáltad ?
Giga Láb
Giga Láb [467]
Már késő a grafikáért sírni
A SWINE mind a mai napig a legjobb RTS szerintem játékmenetet és grafikát és hangulatot nézve

<none>

Vissza

Fórumszabályzat