28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Guar
Guar [1224]
Szerintem is marha jó játéknak ígérkezik a Panzers!!

És remélem, hogy most a kiadó miatt nem fognak dolgok kimaradni a játékból!!!

Szerintem nem lehet azt mondani, hogy a SWINE a legjobb RTS, mivel teljesen más van előtérbe helyezve,minta a többinél. Ez persze pozitív is lehet a kritika szemszögéből, de teljesen más miatt SWINE-ozok és más miatt Age of-ozom vagy C&C-zek

A SWINE játékmenete ugyanis iszonyú lassú, és majdnem minden pályán lényegében azt kell csinálni, mármint a stratégia szempontjából és ettől már szerintem úgy a játék felétől kezdve már kicsit uncsi volt!

Mondjuk az tény, hogy talán a SWINE a legszebb RTS, ami eddig a piacon van, és ez dícséretes, annak ellenére, hogy a játék már van vagy 1 éves.Aztán ezt is lehet, hogy csak addig mondom, amíg nem lesz végre valami fasza videókártyám és nem látom teljes pompájában a C&C: Gen.-t

Vissza

Fórumszabályzat