28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
Biztos király lesz, én is várom.
okoska3000
okoska3000 [12750]
Nevermore: június vége felé jön az új albumuk Enemies of Reality címmel, nagyon várományozom... Most vannak a stúdióban és pakolják fel az új anyagot... Hurrá...
CybearBoy
CybearBoy [3123]
Én a Freedom Call mellett szeretm még az Edguy-t, a Nevermore-t, a Blind Guardian-t,...

Vissza

Fórumszabályzat