28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Á, lisztes barátunk is biztos valami botfülü, aki nem hallja a harmóniákat, csak a zenei igényesség mellőzésével készült tuc-tuc-ot hall meg, aminek összerakásához ovodai végzettség és egy igen drága berendezés szükséges... Hangszeres és zenei tudás az nem sok...
Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

I hate you :>>

Amugy ki kérdezett?

}:Đ

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

isztes
isztes [420]
I hate the rock

AMD64 3200+S939.:.1GB Kingmax.:.530GB HDD.:.MSI 6600GT.:.B19"CRT

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Azt tudtátok, hogy újra összeáll a Metallica? Találtak egy veszett jó baszgitárost, s az új albumon már 1,5 éve dolgoznak, most hogy megjött az új csokker nemsokára kész.
Lars aszondja hogy a régi albumokra fog hasonlítani...
Úgy legyen!!!!

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat