A metál a nyolcvanas években élte virágkorát: azóta sem volt olyan jó korszaka a hard-rock bandáknak. Elég csak felsorolni párat az akkori csapatok közül: Scorpions, Iron Maiden, az említett Metallica, de ekkor repesztett kedvenc zombink, Ozzy is...
Mintha az újabb generáció eltávolodott volna a keményebb fémzenenétől, akárcsak a rock egészétől...

Szeretem a ráncaimat, azt mutatják, hogy éltem.
