28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Spitzbube
Spitzbube [525]
Szerintem a Nightwish, SlipKnot és Sonata Artica nagyon jó zenét játszik.

Egyébként a kedvenc együttesem az Offspring, csak az nem metál.

DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!

Vissza

Fórumszabályzat