28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Sügér
Sügér [292]
Az én kedvenceim: Manowar, Amorphis, Cradle of Filth, Therion, Bathory, Immortal, Burzum, Nightwish, Deep Purple, Iced Earth, Iron Maiden, meg még rengeteg zenekart sorolhatnék akik meghatározói számomra a metal zenének.

The Return of Darkness and Evil

Vissza

Fórumszabályzat