28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Mostanában viszont The Quiet Room nevű zenekar második albumát nyűvöm a cdlejátszóban, nagyon bejött... igaz, 2000-es album, de csak most hallottam róluk, nagyon jó, atmoszférikus, technikás zenét nyomnak, ritka jó... ez a második albumik és az elsőt nem lehet kapni sehol, még külföldről sem lehet megrendelni, mindenhol "out os stock"... ezt nem értem...

Vissza

Fórumszabályzat