28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
okoska3000: Thx. Eddig nem írogattam a MetalNews-ba, csak a szolnokiról írtam egy beszámolót, de úgy látom, ebből rendszer lesz, ha résztveszek valami jó kis koncerten.

Gerry kartács: könyöradományt mindig szívesen fogadok . Rakd egy borítékba, és ragaszd a Móricz Zs. körtéren lévő kínai gyorsbüfé pultjának aljára. Lehetőleg sötét szemüveget viselj, és ne kelts feltűnést

Vissza

Fórumszabályzat