28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
havoc, nyilván ismered a Combat Missiont.
Nos, a Panzers grafika tekintetében arra sem méltó, hogy egyátalán leköpje a CM-et , de a játszhatósággal, a II.VH "szellemével" mi lesz? Vigyázzatok, nehogy csak egy szimpla 3D-s RTS legyen, egyszerűen II.WW környezetben!!! Figyelitek-e a nagy konkurrenst, a WWI:RTS Battlefield Command-ot?
Arra akarok kilyukadni, hogy tudom, hogy a kiadók manapság erősen a grafkóra mennek, de a játékélmény nyomába fog-e érni a CM-ének? (tudom... Igen! ) Csak mert olvastam, hogy a kritikát is szívesen veszitek. Kritizálni nem fogok, mert nyilván nem mondhatok véleményt arról, amit nem láttam. De azért ezeket a kérdéseket feltettem. A képekről pedig annyit, hogy ideje jobb gépet beszereznem, mert mozizni akarok

Vissza

Fórumszabályzat