Amúgy magyar zene suxxxxx... Rég nem is érdekel... Pedíg kiskoromban ott nyomultam anno minden Pokolgép, Ossian koncerteken, hébe-hóba Moby Dick, aztán még Ómeneken is, mikor megalakultak... Régi szép idők, milyen jók voltak az Ossian bulik, nagy balhéh, széttörtek az épületek, ahol koncerteztek, ajtó szakadt, üveg repedt a tömegtől és mi lett mára belőlük... Elmúltak a régi szép idők...
Ja, je, meg Akela, hú de jó volt a Cirkuszban is a bulijuk, mikor szét lett szedve a Fővárosi nagy cirkusz, még a vadállat rács is leszakadt a rajongók által (hehe-én is rámásztam), ami a vadállatok ellen óhajtotta megvédeni a közönséget, a székekről nem is beszélve
Igényes zene, akkor csakis külföldi, a magyar mind BOTRÁNY!!!!!



