, de valahogy a koncert jobban érdekelt, nem akartam lemaradni semmiről, szal tényleg csúcs volt
Kár, hogy másnap nem ismételtek újra

, de valahogy a koncert jobban érdekelt, nem akartam lemaradni semmiről, szal tényleg csúcs volt


Az élet jó! Csak a világ szar...


Az élet jó! Csak a világ szar...
