28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
Azért nem kell így lehúzni az SL-t. Igaz, hogy minden gépen szaggat , de fel kell rakni az összes patchet (asszem négy van), ettől gyorsabb is lesz, meg az idétlen bugok is eltűnnek.
Carchee
Carchee [536]
Nos állítólag elmegy egy 400-ason, de nekem 1400-ason gef4 Ti4600-al szaggat. Amúgy nem éri meg! Az irányítás enyhén szar, nfs-ben látott kézifékes kanyarokról meg ne is álmodj. Ja és ha nekimész a patkának 60-al akkor a kocsi ripityára törik és felfordul. Meg ha 70-nel nekimész a falnak a kocsinak semmi baja csak kiesik a gyújtáskapcsoló! Szal tiszta bug a gém, a szerelés öröméről meg annyit, hogy nem egy gearhead garage, pedig abban jól meg volt csinálva minden! Szal már csak az nfs undergroundban bizakodom, meg a midnight club 2-ben! De egy próbát megér, sokaknak bejött a gém! Mondjuk peccselve nem próbáltam!

"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"

Vissza

Fórumszabályzat