28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

GL
GL [531]
Bizakondjuk ,bár 2004 tavasza még messze van a grafikával már most meg lehetünk elégedve. Csak kérdés hogy egyenes száguldás, vagy város lesz, és ott 1 megjelölt szakasz. JO kérdés. Mind2 ben van fantázia ,de a város ugygondolom sokkal nyerőbb lehetne. Főleg ha a kis tuningcsodánkat fényes nappal az autópályán forgalomban is huzathatnánk. A tuningot ha ugy oldják meg mint a street legalban az sztem nagyon korrekt. A törésmoddel is ok a streetben csak az nem ahogyan megvalósul.
Az alkatrészenkénti % os sérülés igényes ötlet. Ugygondolom ha marad ez a nfs irányítás és az élményre mennek ,szép effektek meg a törés is látható igen rendesen. +12, csiri-biri dolog nitrózás közben + alátehető mp3 mak akkor már ott lehet a helye a nagyok között. És még a multi. Jo lenne ha nem autómata váltós lenne a gém hanem manuál és annak is szerepe lenne, igy neten hiába van uyanolyan gépetek, ki vált jobban. MEglássuk....

Vissza

Fórumszabályzat