Úgy hallottam, hogy lesz forgalom is meg minden, és városban is lehet majd versenyezni! Lesz sima gyorsulási és rendes verseny is! A szakaszoltságról demmit sem tudok, de szerintem nem fogunk csalódni! Amúgy 2004 tavasz a megjelenés? Szerintem mint a normál nfs-ekben itt is lehet majd választani manual és automata váltás között, de a játékok többségében általában nem nagy élmény a manual váltás, mert csak nyomkodni kell folyamatosan a gombokat!

De lehet ez csak az én nézőpontom! Szal várjuk a gémet mert ez hamar meg fog jelenni nem úgy mint a Duke Nukem Forever!

Apropó van róla egy kis múvi, bár nem ingém, de egy kis fast and the furious-ra emlékeztető intro, amit a hardwired online magazin oldaláról szedhettek le! Keressetek rá az underground címszóra!
"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"