ufo téma.
sok filmet néztem róluk,ugyhogy nemtom mi legyen a véleményem.mert az agyam egyik része azt mondja ennyi bizonyíték,azt biztos igaz,ennyi szemtanú,stb.
de a másik azt mondja,ez fasság,nem lehet,méghogy a jövőből jönnek,ez annyira hihetetlen,sztem még az se hiszi el,aki hisz bennük.ezt jol megmondtam,de értitek mire gondolok.de aztán rájövök,h a világür végtelen (ennél a pontnál tudnék még több oldalt irni)akkor miért ne lehetne olyan populácio,mint nálunk!qamugy ez a jövőből jönnek dolog fasság!mert sztem ok nem is ismerik azt,h jövö...csak régebb ota kifejlődött az iontelligens létforma,azt fejletteb a technika,ennyi,semmi jövö,s egyéb
fekelyukak...
még hog borsó...akkora erő nem létezik a földön!most gondold el!engem lehetne akkorara tömöriteni,nemhogy az egész földet...
most mennem kell,majd irok még,jo a téma
huligans for life
