28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
1) Ufók: Szerintem léteznek, és komolyan mondom ebben nincs is semmi gáz. Nekik mi is azok vagyunk, tehát egy részük valszeg fél tőlünk, még ha sokkal fejlettebek is nálunk (mert hát ők mégis idejutottak vhogy). De én hiszem hogy több népcsoport is van, a Biblia, és az emberiség egoizmusa a magyarázat arra, hogy azt tanítják, hogy nincsenek idegenek. Miértt ne lehetnének?? Az emberek mindig csak azt hiszik, hogy csak mi létezünk, ezért is találtak ki ilyen hülyeségeket, hogy VILÁGbajnokság, stb.

2) A fekete lyuk is lehetséges, bár tudomásom szerint még nem szippantott be ember alkotta tárgyat, csak kisbolygók tűntek el, amiket ennek tulajdonítottak. Hát létezhet, de én inkább a tényekre lennék kíváncsi..

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat