A dolog úgy néz ki mint egy szimpla űrhajó. Amikor kilép a föld vonzásából, akkpor kinyílik egy bazi nagy alufólia szerű vitorla. Ezt a vitorlát a Napból kilövelő fotonok hajtjá előre.
Qrva lassan, de felgyorsul fénysebességre.
Elméletben működőképes szerkezet.
Itt a Földön már készítettek foton motorokat. Egy dobozba tettek lapátkereket (olyat, mint a vizimalmokon van csak kisebb). Vákuumot képeztek a dobozban. Ja a tetején egy vékon ablakot hagytak, hogy a fény ott bejusson. kitették a napra és csodák-csodája: elkezdett forogni a kerék. Egy idő után mérhető volt a foton-nyomás.
Gondolkodj hülyén, cselekedj izomból!!!!

bocs, most Panjabi MC megy, csökkentett módban futok
...
