Képzeld el, hogy egy ember részeckéit (!!!) fénysebességgel vibráltatják(nagyon kis mértékben, hogy ne legyen semmi baja). Azon kívül, hogy megsül, mi lesz vele? Beszorul sz időbe?
"Hód, most már fújd ki!!!! "
Fórum » Nem számítástechnikai témák
"Hód, most már fújd ki!!!! "