http://www.mozaik.info.hu/mozaweb/Feny/p124.htm
A 3. kép alatti mondatot jól meg kell gondolni. Azt jelenti, hogy ami B -nek 1, az... Jó gondolkodjatok rajta. Az a lényeg, hogy ami B ben kevés, az A ban sok.
"Hód, most már fújd ki!!!! "
Fórum » Nem számítástechnikai témák
"Hód, most már fújd ki!!!! "