hát ennél vannak sokkal durvább cuccok is. Pl.: gázkamrákról halottál már, nem? Na most az volt a szitu egy koncentrációs táborban(pl.: Auschwitz), h zsidókat benyomták, a zuhany alá azt v. gáz, v víz. Ezután a német katonák a még használható dolgokat, amit nem vettek el, elvették. Pl.: üvegszem, szemüveg stb.
a másik meg: a száp zsidónők mentek a a tiszti szobára, a rondákat meg kopaszra borotváltatták.
esetleg altatás náélkül vartak össze emberek, az így született ikrek példájára. De az elektromosággal is kísérleteztek zsidókon, hadd nem mondjam hogyan
Más: a zsidókon hasonló mérgeket próbáltak ki, mint a patkányokon..
DE!! Sztálin sokkal több embert öletett meg mint Adolf barátunk.
...:::Barcelona Rules:::...