És mégis hol és melyik csillagból keletkezett és hogy érkezett ide és mi hogy élhetünk még egyáltalán? A Nap egy közepes méretű csillagnak számít. De tömege messze nem elegendő ahhoz, hogy megfelelő körülmények között fekete lyukká alakuljon! Ahhoz túl kicsi! Ehhez képest maga körül keringeti a marha messzire lévő plútót is és még néhány százezer üstököst, meg egyéb objektumot.
Ha a Napnál sokszor nagyobb tömegű csillagból keletkezett fekete lyuk tőlünk egy Vénusznyi távolságba kerülne, annyi időnk sem volna, hogy ezt felfedezzük és már sutty: irány az ismeretlen fekete lyuk kellős közepe...
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
