28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Tomsess
Tomsess [1440]
Igen,de tudod milyenek az emberek?Mindig a több kell.Eljutnánk a Plútóra.Ez OK.De nem tudnánk felderteni,hogy egyedül vagyunk-e vagy sem.Mert az sztem is király lenne ha élő adásból közvetítenék pl a Plútó felszínét.Nem?

Vissza

Fórumszabályzat