28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Eddie
Eddie [2519]
hányszor dobtál te ki fényt az autobpol,vaznye?

huligans for life

Atya
Atya [326]
Na akkor ezzel mi a helyzet:
Van egy autó. Megy 80 -nal. Kidobsz belőle egy követ, ami 20-al szállna, ha nyugalomból indítanád. De mivel autóból indult, a sebessége 100 lesz. Most nézzük ezt a fénnyel:
Ha simán megy 300000 -el, és ki"dobjuk" egy 80 -al menő autóból, akkor 300080 -al kéne mennie. De nem ezt teszi. Marad 300000. Ez azt jelenti, hogy a fény lassul.

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Vissza

Fórumszabályzat