- nem kamu!!
de a villámlás nem sugárzáson alapul (legalábbis szerintem, ill. nem közvetlenül), és a mikroban gamma sugárzás van.
...:::Barcelona Rules:::...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
- nem kamu!!
...:::Barcelona Rules:::...
huligans for life
...:::Barcelona Rules:::...
huligans for life
A mesterséges fényt pedig sárga fénynek nevezzük, mert a lámpa sárgán világít.
Állítólag létre tudott hozni mesterségesen, gömbvillámokat is....:::Barcelona Rules:::...
"Find out who you really are"