JO a sorozat..nekem bejövös,bár valaki lentebb emlitette a babylon5öt..na sztem az volt az igazán qrvajo sorozat.
emléxem mikor ment mindig rohantam haza a sulibol csak hogy megnézhessem
Amugy sztem a sliders magasan vitte a pálmát az ijen dimenzio közti utazásokban..kahri wuhrer-el az élen