28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Chat vs. Fórum



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
Szintén trefort, és deviers név, keressetek meg, a pc-helpdesk szobában vagyok.

De jöhettek a dome csetre is, szentmiklos.globalchat.ca és ott pcdome.hu csati.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Pyrogate
Pyrogate [21953]
nem feltétlenül.

Keresstek meg a treforton ha arra jártok természetesen Pyrogate néven vagyok

Szenvedély nélkül a foci halott.

'Tacker Takk'
'Tacker Takk' [3167]
A chat elszáll, az fórum megmarad

Az a baj, hogy ha cseten nincsenek igazi barátaid, ismerőseid, akkor azokkal nem igazán lehet érdemben beszélgetni, hiszen nem tudhatod, hogy milyen ember ül a másik gép mögött. Persze itt a forumon sem, de azzért szépen lassan mindenkiről kialakul egyfajta kép.

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Vissza

Fórumszabályzat