"Élet az univerzumban: Szabály, vagy kivétel"
Érdemes rajta elgondolkodni.
Ha a föld egy kicsivel bentebb(a Nap felé) lenne, akkor minden +sülne.
Ha kijjeb, akkor minden +fagyna.
Az élet valyon a a Földön fejlődött ki? El tudják képzelni, hogy egy meteor hozta ide az életet egy más bolygóról. Vanna olyan baktériumok, melyek +élnek az (!!!) az űrben.
"Hód, most már fújd ki!!!! "
