28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Atya
Atya [326]
Múltkor láttam (szoktam nézni) egy előadást (TVben) a Minden Tudás Egyeteméből. A címe:

"Élet az univerzumban: Szabály, vagy kivétel"
Érdemes rajta elgondolkodni.
Ha a föld egy kicsivel bentebb(a Nap felé) lenne, akkor minden +sülne.
Ha kijjeb, akkor minden +fagyna.
Az élet valyon a a Földön fejlődött ki? El tudják képzelni, hogy egy meteor hozta ide az életet egy más bolygóról. Vanna olyan baktériumok, melyek +élnek az (!!!) az űrben.

"Hód, most már fújd ki!!!! "

Joe
Joe [1133]
Nem tudom. Talán azért, mert a csészealjak látványa nagyon modern.

Morning will come. Just pray you're there to see it.

Fehér Ernő Viktor
Fehér Ernő Viktor [1158]
Még csak most olvasom a fórum elejét de miért gondolja az emberiség hogy az ufók fejlettebbek mint mink?

"...facilis descensus Averno; noctes atque dies patet atri ianua Ditis."

Vissza

Fórumszabályzat