Volt egy tanárom, filozófia tanár, és elmesélte hogy 8 vagy nemtom hány éves korában, akkörül, be kellet vinni a diliházba mer teljesn magába fordult/bedilizett...kérdeztük hogy miért erre azt felelte hogy mert beleképzelte magát a végtelenbe. vagy ilyesmi.
Na most erre hót csend lett és senki nemtudta hogy most sírjon vagy nevessen. Aztán szerintem otthon mindenki jól kiröhögte magát...
De ez azér télleg durva dolog
Hja amugy a fasziról amugyse lehet eldönteni hogy most vagy nagyon nagy lángész, vagy teljesen hülye (amugy ezek között amugyse sok a különbség)
Vietcong Reloaded :-D