28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

csuroach
csuroach [4262]
Hát pedig az elején elég sokan irtal rolaDe én már alig várom hogy vasárnap meglegyenBiztos nagyon jo.Emberünknek csak a tulajdonságait határozhatjuk meg(a tiz kérdésre válaszolva)vagy a külsejét is?Mert az jo lenne,de az se lenne tul nagy baj ha nem tudnám a kül alakját változtatniEgyébként vki már kivitte?És ha átvesszük a hatalmat akkor véga vagy még ugy is tevékenykedhetünk ha mi vagyunk a vezetö és uralmon levö párt?

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Vissza

Fórumszabályzat