De én már alig várom hogy vasárnap meglegyen
Biztos nagyon jo.Emberünknek csak a tulajdonságait határozhatjuk meg(a tiz kérdésre válaszolva)vagy a külsejét is?Mert az jo lenne,de az se lenne tul nagy baj ha nem tudnám a kül alakját változtatni
Egyébként vki már kivitte?És ha átvesszük a hatalmat akkor véga vagy még ugy is tevékenykedhetünk ha mi vagyunk a vezetö és uralmon levö párt?"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux
