28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Tib
Tib [897]
Nem intergalaktikus fórumra gondoltam, hanem egy messzi bolygón élő lények "belső" hálozatára. (Mint nekünk az internet)

Nem hiszem, hogy lehetséges lenne egyébként több csillagrendszer között mondjuk egy Quake 3000 partit lenyomni, mert ugye a jel az egy konstans sebességgel mozog... Maximum körökre osztott stratégiát lehetne... Azt is postával...

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Vissza

Fórumszabályzat