...:::Barcelona Rules:::...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...
hideges gondolat: bukta, mert nem 100% biztonsággal tudjuk, h a molekulák tényleg egyhelyben állnak. Lehet, h mozognak, csak nem tudjuk mérni. Ez olyan, mint a körben, nincsen legkisebb húr, mert mindig van egy kisebb.
Akkor mondok egy őrjítő gondolatot:
Képzeld el, hogy a semmiben vagy. NINCS tér NICNS idő. Namost elkezdesz mozogni. Akkor mi van. Nincs idő, nincs tér.
Azt sem udom elképzelni, hogy a fénysebesség végtelen. Ez enyhén szólva irreális: Ha végtelen lenne, akkor állandóan gyorsulna. Ebből viszont az következik, hogy bármíly messze is legyen tőlünk vmi, akkor ugyanannyi idő alatt ér ide a fény.
Vagyük a hideget. A -173,15 foknál(ezt a hőt nem érték még el) hidegebb nincs. Ezt fel tudom fogni, mivel a hő a részecskék sebességéből származik. Itt +állnak a részecskék, és nem mozognak. Ennél hidegebb NINCS, mivel a részecskék az álló helyzetnél lassabban mozogni nem tudnak.
-------------+
Térhajtómű |
-------------+
Na ezt is el tudom képzelni (eléggé élénk fantáziám van). Fogsz egy részecskét, és felgyorsítod fénysebesség közelire. Itt állítólag növekszik a tömege az anyagnak. Minél nagyobb a tömeg, annál nagyobb a "gravity" is. Csinálunk egy fekete "J"ukat, és mellényúlunk! Azért mellé, mert ha bele nyúlsz, akkor összesűrűsödsz. Lehet, hogy olyan erős a gravitáció, hogy görbíti a teret. Na most azt képzeljétek( váltok többes számba) el, hogy mellényúlsz, és a kezed tőled 2 méterre jön ki
LOL. Milyen állat lenne már.
V2.0
Állítólag az ami látok, az a világegyetemnek 10% a. Tehát ha látsz egy asztalt, akkor az ott lévő anyagnak(asztalnak) 90% nem látod, és nem tudod mérni. [ tudtátok, hogy a makrovilágba(kifelé) 10^25 -en Méter, a mikorovilágba 10^-35 Méter(itt már látjuk a protonok, neutronok építő köveit, a kvarkokat) re látunk ] Mi lenne, ha ettől a láthatatlan anyagtó "+tisztítanánk" a teret? Elképzelhető, hogy akkor megszűnnének a fizika kémia törvényei?
----------+
Az anyag |
----------+
Vissz a mikorvilágba:
A kvarkokból 3 alkot egy nagyobb egységet. Hogy mit, pontosan nem tudom.
Ki a Makro világba:
A tudósok arra következtetésre jutottak, hogy 3 világegyetem alkothatna egy nagyobb egységet.
Én ebből olyan hülye következtetést is le tudok vonni, hogy egy kvarkon belül van egy világegyetem. Vagy egy világegyetem egy kvark.
-------------------------+
A világegyetem kezdete |
-------------------------+
Kezdetben vala egy végtelen(utálom ezt a szót) kicsi pont. Ebben történ vmi, amitől felrobbant. Így alakult ki a világegyetem.
2 kérdés van
1.) Mi történ, mitől robbant fel
2.) Mi van körülöttünk. Mármint a semmit elég nehézkes felfogni
Ilyen dolgokba elég könnyen bele lehet őrülni. Tehát ha iszonyatos idegességet éreztek, és izzadtok, akkor húzzátok ki a gépet, és menjetek aludjatok egyet!
-------------------------------+
A világ leghülyébb elméletei |
By.: |
Atya |
-------------------------------+
Megj.:
(kicsit sokat írtam
)
Látnátok az álmaimat!!!!!!!!!!!!
Képzeld el, hogy a semmiben vagy. NINCS tér NICNS idő. Namost elkezdesz mozogni. Akkor mi van. Nincs idő, nincs tér.
Azt sem udom elképzelni, hogy a fénysebesség végtelen. Ez enyhén szólva irreális: Ha végtelen lenne, akkor állandóan gyorsulna. Ebből viszont az következik, hogy bármíly messze is legyen tőlünk vmi, akkor ugyanannyi idő alatt ér ide a fény.
Vagyük a hideget. A -173,15 foknál(ezt a hőt nem érték még el) hidegebb nincs. Ezt fel tudom fogni, mivel a hő a részecskék sebességéből származik. Itt +állnak a részecskék, és nem mozognak. Ennél hidegebb NINCS, mivel a részecskék az álló helyzetnél lassabban mozogni nem tudnak.
-------------+
Térhajtómű |
-------------+
Na ezt is el tudom képzelni (eléggé élénk fantáziám van). Fogsz egy részecskét, és felgyorsítod fénysebesség közelire. Itt állítólag növekszik a tömege az anyagnak. Minél nagyobb a tömeg, annál nagyobb a "gravity" is. Csinálunk egy fekete "J"ukat, és mellényúlunk! Azért mellé, mert ha bele nyúlsz, akkor összesűrűsödsz. Lehet, hogy olyan erős a gravitáció, hogy görbíti a teret. Na most azt képzeljétek( váltok többes számba) el, hogy mellényúlsz, és a kezed tőled 2 méterre jön ki
LOL. Milyen állat lenne már.
V2.0
Állítólag az ami látok, az a világegyetemnek 10% a. Tehát ha látsz egy asztalt, akkor az ott lévő anyagnak(asztalnak) 90% nem látod, és nem tudod mérni. [ tudtátok, hogy a makrovilágba(kifelé) 10^25 -en Méter, a mikorovilágba 10^-35 Méter(itt már látjuk a protonok, neutronok építő köveit, a kvarkokat) re látunk ] Mi lenne, ha ettől a láthatatlan anyagtó "+tisztítanánk" a teret? Elképzelhető, hogy akkor megszűnnének a fizika kémia törvényei?
----------+
Az anyag |
----------+
Vissz a mikorvilágba:
A kvarkokból 3 alkot egy nagyobb egységet. Hogy mit, pontosan nem tudom.
Ki a Makro világba:
A tudósok arra következtetésre jutottak, hogy 3 világegyetem alkothatna egy nagyobb egységet.
Én ebből olyan hülye következtetést is le tudok vonni, hogy egy kvarkon belül van egy világegyetem. Vagy egy világegyetem egy kvark.
-------------------------+
A világegyetem kezdete |
-------------------------+
Kezdetben vala egy végtelen(utálom ezt a szót) kicsi pont. Ebben történ vmi, amitől felrobbant. Így alakult ki a világegyetem.
2 kérdés van
1.) Mi történ, mitől robbant fel
2.) Mi van körülöttünk. Mármint a semmit elég nehézkes felfogni
Ilyen dolgokba elég könnyen bele lehet őrülni. Tehát ha iszonyatos idegességet éreztek, és izzadtok, akkor húzzátok ki a gépet, és menjetek aludjatok egyet!
-------------------------------+
A világ leghülyébb elméletei |
By.: |
Atya |
-------------------------------+
Megj.:
(kicsit sokat írtam
)
Látnátok az álmaimat!!!!!!!!!!!!
"Hód, most már fújd ki!!!! "
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
