28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
Fog menni ezen a konfigon?:
(minden alapon kis felbontas extra low grafikon)
1ghz cerka, 256 sdram, Gf2 32 mb ram....
Tudom hogy hulye kerdes, meg hogy a szazalekos eselyem= 0....de azert megkerdezem.......szal van ra esely?

Vissza

Fórumszabályzat