28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Harowerks
Harowerks [1970]
Nekem exe file, elindítom és magától kitömöríti, egyébként WinZip-el van tömörítve, ha neked nem exe kiterjesztésű nevezd át exe kiterjesztésűre, és próbáld elindítani, ha nem megy akkor próbáld meg kitömöríteni a legújabb WinRar-al, az minden formátumot ismer.

Live Long and prosper

marco69
marco69 [880]
mi a faszommmal kell kitömöríteni ezt a szart áhhhhhhhhhhhh kivagyok HELP

Vissza

Fórumszabályzat