En is mentem par karikat a gamevel...aztan meg majdnem dobtam egy hidat hogy milyen kiraly...mondjuk nekem csak 640x480 mediumon folyamatos szal grafrol nem tok nyilatkozni de amugy nekem mindenben bejon a game...tudom mar mit fogok csinalni teliszunetben...



