28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
Nekem xp alatt fut...
En is mentem par karikat a gamevel...aztan meg majdnem dobtam egy hidat hogy milyen kiraly...mondjuk nekem csak 640x480 mediumon folyamatos szal grafrol nem tok nyilatkozni de amugy nekem mindenben bejon a game...tudom mar mit fogok csinalni teliszunetben...
Marton
Marton [1]
Sajna xp alatt nem fut

Vissza

Fórumszabályzat