28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Fut minden fullon, maxon mósön blör-ön. És kivált képpen XP-n!

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

NisMaster
NisMaster [1956]
Huh. Na gondoltam én, hogy csak valami vak lárma lehet az egész. Mert hát már manapság minden játék Xp-re van szinte.
Szücsi
Szücsi [902]
Fut...no para!...
NisMaster
NisMaster [1956]
Hogy-hogy nem fut. Most belém hoztad az ideget, mert nekem is Xp-m van.
Ez egy új gém, ennek futnia kellene Xp-n.
Marton
Marton [1]
Sajna xp alatt nem fut

Vissza

Fórumszabályzat