28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
Igen...de november vegen jon a teljes...es tuti hogy mar nem lehet elrontani...esetleg a karrier reszt...
gabosh
gabosh [5142]
De ez csak demó..
Szücsi
Szücsi [902]
1 palya es 1 verda...de nem tudok felalni elole...
Nagyon utos!!! Arcade kocsis jatekoknal meg ilyen jot nem lattam...Azon meg foleg padlot fogtam hoy az en oskovulet gepemen is megy...allat!!!

Vissza

Fórumszabályzat